Universitetimizga hujjat topshirgan barcha abituriyentlar uchun kirish imtihonlari shu haftaning yakshanba, 21-iyun kuni bo‘lib o‘tishini ma’lum qilamiz.
ESLATMA: hujjat topshirgan onlayn platformangizga kiring hamda shaxsiy kabinetingizga yuborilgan SMS-xabarnoma bilan tanishing!
Imtihonlar smenasi:
1-smena: 09:00
2-smena: 11:00
3-smena: 14:00
4-smena: 16:00
5-smena: 18:00
Agar yakshanba kuniga qadar onlayn ro‘yxatdan o‘ta olmagan bo‘lsangiz, universitetimizning “B” binosi, 1-qavatida joylashgan Qabul komissiyasiga tashrif buyuring. Mutaxassislarimiz sizga hujjat topshirishda amaliy ko‘mak berishadi. Hujjatlaringiz rasmiylashtirilgan zahoti, shu kunning o‘zidayoq kirish imtihonlarida ishtirok etishingiz mumkin!

Сообщаем, что вступительные экзамены для всех абитуриентов, подавших документы в наш университет, пройдут в воскресенье, 21 июня.
ПРИМЕЧАНИЕ: войдите на вашу онлайн-платформу подачи документов и ознакомьтесь с SMS-уведомлением, отправленным в ваш личный кабинет!
Смены экзаменов:
1-я смена: 09:00
2-я смена: 11:00
3-я смена: 14:00
4-я смена: 16:00
5-я смена: 18:00
Если вы не смогли пройти онлайн-регистрацию до воскресенья, посетите Приёмную комиссию, расположенную в корпусе «Б» нашего университета, на 1 этаже. Наши специалисты окажут вам практическую помощь при подаче документов. Как только ваши документы будут оформлены, вы сможете принять участие во вступительных экзаменах в тот же день!