Alfraganus universiteti Talabalar akademiyasi YANGI LOYIHA asosida talaba-qizlar o‘rtasida o‘zgacha shukuhga ega "Alla ijrosida milliy tarbiya" ko‘rik-tanloviga start beradi.
O‘zbekona lutf, sharqona tarbiya metodlarini o‘rganishga qiziqasizmi? Unda bu tanlov aynan siz uchun!
Tanlov shartlari:
-- Alla ijrosi va ta’rifi: Milliy libosda, jonli ijro va allaning ma’nosini tushuntirib berish (5 daqiqa).
-- "Zukko voris": Milliy ma’naviyatimizga oid 7 ta qiziqarli savol-javob.
G‘oliblarni nimalar kutmoqda?
Rektor diplomlari, qimmatbaho maxsus sovg‘alar va eksklyuziv statuetkalar!
Muhim: Allani o‘zbek, rus, ingliz, turk va boshqa qator tillarda ijro etishingiz mumkin. Mualliflik allalari uchun qo‘shimcha ball beriladi!

Студенческая академия Университета Альфрагануса запускает НОВЫЙ ПРОЕКТ — уникальный конкурс среди студенток под названием «Национальное воспитание через исполнение алла».
Интересуетесь узбекской культурой и восточными традициями воспитания? Тогда этот конкурс именно для вас!
— Исполнение и объяснение алла: выступление в национальной одежде, живое исполнение и разъяснение смысла алла (до 5 минут).
— «Знающий наследник»: ответы на 7 интересных вопросов, связанных с национальной духовностью.
Что ждёт победителей?
Дипломы ректора, ценные подарки и эксклюзивные статуэтки!
Важно: Алла можно исполнять на узбекском, русском, английском, турецком и других языках. За авторские алла начисляются дополнительные баллы.