Alfraganus universiteti xalqaro maydonda o‘z o‘rnini yanada mustahkamlamoqda!
Amerika qo‘shma shtatlarining nufuzli Logan universiteti delegatsiyasi oliygohimizga tashrif buyurdi. Bu shunchaki uchrashuv emas — bu taʼlimdagi yangi, ulkan hamkorlik bosqichining boshlanishidir!
Muhim uchrashuvlar va muzokaralar: Har ikki oliy ta'lim muassasasi rahbariyati va vakillari istiqboldagi qo‘shma loyihalar yuzasidan qizg‘in muhokamalarni boshlab yuborishdi.
Tarixiy kelishuv: Tashrif doirasida ikki universitet o‘rtasida rasmiy hamkorlik memorandumi imzolanadi. Bu talabalarimiz va professor-o‘qituvchilarimiz uchun yangi global imkoniyatlar eshigini ochadi.

Университет Альфраганус укрепляет свои позиции на международной арене!
Делегация престижного университета Логан из Соединённых Штатов Америки посетила наш вуз. Это не просто встреча — это начало нового, масштабного этапа сотрудничества в сфере образования!
Важные встречи и переговоры: Руководство и представители обоих высших учебных заведений начали активные обсуждения перспективных совместных проектов.
Историческое соглашение: В рамках визита будет подписан официальный меморандум о сотрудничестве между двумя университетами. Это откроет новые глобальные возможности для наших студентов и преподавателей.