Yangi qo‘shma ta’lim dasturi talabalarga qanday eksklyuziv imkoniyatlarni beradi?
— AQSHlik professorlar bilan jonli muloqot: Darslarni nafaqat bizning, balki bevosita Amerikaning malakali va xalqaro tajribaga ega professor-o‘qituvchilari olib boradi. Ulardan xalqaro maslahat (mentorlik) olish imkoni bo‘ladi.
— Ikki karra ustunlik: O‘qish yakunida har ikki universitetning diplomiga ega bo‘lasiz.
— Global tadqiqot laboratoriyalari: Tibbiyot va sog‘liqni saqlash yo‘nalishidagi eng so‘nggi xalqaro keyslar va ilmiy loyihalarda AQSHlik talabalar bilan tengma-teng qatnashish imkoniyati.
— Logan raqamli kutubxonasi va ulkan kitob fondi: Okean ortiga uchmasdan turib, Logan universitetining eng so‘nggi ilmiy adabiyotlari, xalqaro tadqiqotlar bazasi va nodir kitob fondidan bepul foydalanasiz.
Kelishuv doirasida talabalarimiz Logan universitetining masofaviy global tarmog‘iga (networking) ulanadilar. Bu degani — AQSHlik talabalar bilan qo‘shma loyihalar ustida ishlash, xalqaro startaplar va ilmiy hamjamiyatlarga a’zo bo‘lish imkoniyati demakdir!

Какие эксклюзивные возможности предоставляет новая совместная образовательная программа студентам?
— Живое общение с американскими профессорами: Занятия проводят не только наши преподаватели, но и квалифицированные американские профессора с международным опытом. Есть возможность получить международные консультации (менторство) от них.
— Двойное преимущество: По окончании обучения вы получите дипломы обоих университетов.
— Глобальные исследовательские лаборатории: Возможность участвовать на равных с американскими студентами в самых современных международных кейсах и научных проектах в области медицины и здравоохранения.
— Цифровая библиотека Логана и огромный фонд книг: Без необходимости лететь через океан вы сможете бесплатно пользоваться самой современной научной литературой, международной исследовательской базой и редкими книгами университета Логан.
В рамках соглашения наши студенты подключаются к глобальной дистанционной сети (networking) университета Логан. Это значит — работа над совместными проектами с американскими студентами, возможность стать членом международных стартапов и научных сообществ!
Безграничная наука и американский образовательный стандарт теперь в Альфраганусе! Не упустите возможность!