Yangi qo‘shma ta’lim dasturi talabalarga qanday eksklyuziv imkoniyatlarni beradi?
— AQSHlik professorlar bilan jonli muloqot: Darslarni nafaqat bizning, balki bevosita Amerikaning malakali va xalqaro tajribaga ega professor-o‘qituvchilari olib boradi. Ulardan xalqaro maslahat (mentorlik) olish imkoni bo‘ladi.
— Ikki karra ustunlik: O‘qish yakunida har ikki universitetning diplomiga ega bo‘lasiz.
— Global tadqiqot laboratoriyalari: Tibbiyot va sog‘liqni saqlash yo‘nalishidagi eng so‘nggi xalqaro keyslar va ilmiy loyihalarda AQSHlik talabalar bilan tengma-teng qatnashish imkoniyati.
— Logan raqamli kutubxonasi va ulkan kitob fondi: Okean ortiga uchmasdan turib, Logan universitetining eng so‘nggi ilmiy adabiyotlari, xalqaro tadqiqotlar bazasi va nodir kitob fondidan bepul foydalanasiz.
Kelishuv doirasida talabalarimiz Logan universitetining masofaviy global tarmog‘iga (networking) ulanadilar. Bu degani — AQSHlik talabalar bilan qo‘shma loyihalar ustida ishlash, xalqaro startaplar va ilmiy hamjamiyatlarga a’zo bo‘lish imkoniyati demakdir!

What exclusive opportunities does the new joint education program provide to students?
— Live interaction with American professors: Classes are conducted not only by our faculty but also directly by qualified American professors with international experience. You will have the opportunity to receive international advice (mentorship) from them.
— Double advantage: Upon completion, you will receive diplomas from both universities.
— Global research laboratories: The opportunity to participate equally with American students in the latest international cases and scientific projects in the field of medicine and healthcare.
— Logan digital library and vast book collection: Without crossing the ocean, you can freely access the latest scientific literature, international research databases, and rare book collections of Logan University.
Within the agreement, our students connect to Logan University's remote global network (networking). This means the opportunity to work on joint projects with American students, and to join international startups and scientific communities!