Akbar Shernayev Aqmirzayevichning Iqtisodiyot fanlari doktori (DSc) ilmiy darajasini olish uchun dissertatsiya ishi himoyasi “Aksiyadorlik jamiyatlarida soliqlarni rejalashtirish metodologiyasini takomillashtirish” mavzusida bo‘lib o'tadi.
Dissertatsiya ishi himoyasining Yetakchi tashkilotdagi muhokamasi 2025-yil 24-yanvar kuni soat 11:00 da "A" bino 103-xonada bo'lishi belgilangan. Barcha professor-o'qituvchilar hamda ko’ngilli, ilmiy ish olib borayotgan magistrantlarimizni taklif qilamiz!
Universitetimizga iqtisodiyot sohasida DSc va PhD himoyalarining yetakchi tashkilot sifatidagi muhokamalari rasmiy xatlar orqali kelmoqda. Bu universitetimizning iqtisodiyot sohasidagi nufuzi va salohiyati yuqori darajada ekanligini bildiradi.

Состоится защита диссертационной работы Акбара Шернаева Акмирзаевича на соискание ученой степени доктора экономических наук (DSc) на тему «Совершенствование методологии налогового планирования в акционерных обществах».
Обсуждение защиты диссертации в ведущей организации запланировано на 24 января 2025 года в 11:00 в здании «А», аудитория 103. Приглашаем всех преподавателей, профессоров, а также магистрантов, занимающихся научными исследованиями!
В адрес нашего университета поступают официальные письма о защите диссертаций DSc и PhD в качестве ведущей организации в области экономики. Это свидетельствует о высоком уровне престижа и потенциала нашего университета в данной сфере.