Alimova Sofiya Ro’zumbayevnaning Iqtisodiyot fanlari bo'yicha falsafa doktori (PhD) ilmiy darajasini olish uchun yozilgan dissertatsiya ishi himoyasi “Biznes jarayonlarda innovatsion loyihalarni moliyalashtirish mexanizmlarini takomillashtirish” mavzusida bo'lib o'tadi.
Dissertatsiya ishi himoyasining Yetakchi tashkilotdagi muhokamasi 2025-yil 29-avgust kuni soat 10:00 da "A" bino 103-xonada bo'lishi belgilangan. Barcha professor-o'qituvchilar hamda ko'ngilli, ilmiy ish olib borayotgan magistrantlarimizni taklif qilamiz!
Universitetimizga iqtisodiyot sohasida DSc va PhD himoyalarining yetakchi tashkilot sifatidagi muhokamalari rasmiy xatlar orqali kelmoqda. Bu universitetimizning iqtisodiyot sohasidagi nufuzi va salohiyati yuqori darajada ekanligini bildiradi.

Защита диссертационной работы Софии Розумбаевны Алимовой на соискание ученой степени доктора философии (PhD) по экономическим наукам на тему «Совершенствование механизмов финансирования инновационных проектов в бизнес-процессах» состоится.
Обсуждение диссертационной работы в ведущей организации защиты назначено на 29 августа 2025 года в 10:00 в кабинете 103 здания «А». Приглашаем всех преподавателей, а также добровольных и научно работающих магистрантов!
В наш университет поступают официальные письма о проведении обсуждений защит DSc и PhD в области экономики в качестве ведущей организации. Это свидетельствует о высоком авторитете и потенциале нашего университета в экономической сфере.