Alfraganus universiteti “AFU medikor” klubi rahbari tomonidan 72-, 27- hamda 255-sonli umumta’lim maktablarida targ‘ibot uchrashuvlari tashkil etildi.
Tadbir davomida o‘quvchilarga universitetda yaratilgan zamonaviy ta’lim imkoniyatlari, mavjud yo‘nalishlar, talabalik hayoti hamda yoshlar uchun yaratilayotgan keng imkoniyatlar haqida batafsil ma’lumotlar berildi.
Shuningdek, uchrashuv jarayonida o‘quvchilar bilan ochiq muloqot o‘tkazilib, ularni kelajakda o‘z ustida ishlash, bilim olish va kasb tanlashda faol bo‘lishga chorlovchi tavsiyalar bildirildi.

Promotional meetings were organized by the head of the “AFU medikor” club of Alfraganus University at general education schools No. 72, 27, and 255.
During the event, students were provided with detailed information about the modern educational opportunities created at the university, the available programs, student life, and the broad opportunities being created for young people.
Additionally, during the meeting, an open dialogue was held with the students, and they were given encouraging advice to be active in working on themselves, gaining knowledge, and choosing a profession in the future.