Alfraganus universiteti Stomatologiya va farmatsiya fakulteti, Stomatologiya kafedrasi tomonidan “Medplus” loyihasi doirasida “Xirurgik stomatologiya” mavzusida master-klass tashkil etildi.
Master-klass davomida ma’ruzachilar Yusuf Saidg‘aniyev, Bekzod Olimboyev hamda Muxlisa Murodullayevalar tomonidan talabalar uchun mavzu yuzasidan nazariy va amaliy bilimlar taqdim etildi.
Tadbir jarayonida zamonaviy stomatologik yondashuvlar, xirurgik amaliyotning muhim jihatlari hamda kasbiy ko‘nikmalar haqida batafsil ma’lumotlar berildi.

Within the framework of the “Medplus” project, the Faculty of Dentistry and Pharmacy, Department of Dentistry at Alfraganus University organized a master class on the topic of “Surgical Dentistry”.
During the master class, lecturers Yusuf Saidg‘aniyev, Bekzod Olimboyev, and Muxlisa Murodullayeva provided students with theoretical and practical knowledge on the subject.
During the event, detailed information was given about modern dental approaches, important aspects of surgical practice, and professional skills.